Nedelja, 30.09.2018

Dve zmagi, dva poraza

Pretekli teden so mlajše selekcije dosegle 2 zmagi in 2 poraza

Selekcija U15, ND Aluvar Gančani-Beltinci je v sredo odigrala tekmo 5.krog MNZ lige U15 v gosteh pri neporaženi ekipi Nk Ljutomer in zabeležila novo pomembno zmago z rezultatom 3:2 . Zadetke sta za beltinsko ekipo dosegla Legen Žiga 1 x in Mlinarič Martin 2 x.

V četrtek so tekmo 4. kroga odigrali igralci selekcije U-13.

V Ižakovcih so gostili ekipo NŠ Mure B. V prvem polčasu, ki se je končal z izidom 2:2, so z zadetkoma Lana Somija in Samirja Šarkezija 2x povedli, nato pa v drugem polčasu popustili in na koncu izgubili z izidom 2:7.

Tekmo 6. kroga so v petek odigrali igralci selekcije U-17.

V Martjancih so se pomerili z ekipo NK Čarde. V tekmi, v kateri so naši igralci zapravili kup priložnosti (med drugim tudi 11-metrovko), so izgubili z izidom 3:2, in tako doživeli prvi poraz v sezoni.

Omenjena selekcija bo jesenski del končala že naslednji petek, ko bo odigrala lokalni derbi proti ekipi NK Odranec.

V soboto pa je mladinska selekcija odigrala tekmo 5. kroga MMNL, ki so v športnem parku v Beltincih so gostovali ekipo Rakičan-Tišina.

Po zaostanku v prvem polčasu, so z zadetkoma Jakšič Filipa in Resnik Davida v drugem polčasu prišli do končne zmage.