Maksimiljan Zorman
11
Žiga Hartman

Potek srečanja

Kmalu bo vse nared za tekmo s Koprom. Zaradi poškodb danes manjkajo Zver, Šumak in Ropoša.
3'
Od prvega sodniškega piska je Koper tisti, ki narekuje tempo.
8'
Prekršek Sereca in enajstmetrovka za Koper.
8'
GOL!
1:0
Po prekršku Sereca je Koper dobil enajstmetrovko, ki jo je izkoristil Vršič.
12'
Dolga podaja Apatiča na Koprivico, žogo pa je pred strelom ujel Bužan.
13'
Dober strel Pihlerja z razdalje, Bužan je odbil v kot. Po kotu še en strel Pihlerja čez gol.
17'
Igra z roko Raduhe in sedaj prosti strel Kopra z roba kazenskega prostora. Strel Vršiča v živi zid.
19'
Napaka Raduhe v kazenskem prostoru, saj je podaril žogo domačim, z odlično obrambo pa se je izkazal Serec.
21'
Dober napad Žutih in nekaj poskusov strela, toda koprska obramba je žogo izbila.
24'
Strel Kuzme iz več kot 25m nad gol Bužana.
31'
Po nekaj boljših minutah Žutih, sedaj znova Koper tisti, ki pritiska.
32'
GOL!
2:0
Tomić je po predložku z glavo z bližine zadel za povišanje prednosti.
38'
Spet dober napad Žutih, toda po podaji Apatiča v kazenskem prostoru Kopra višji domači.
40'
Predložek Badžima, v kot za Koper je odbil Apatič.
43'
Prekršek Mišića in prosti strel za Žute is 20m. Strel Lukača blokiran v kot.
46'
Menjava
Vito Mörec
46'
Hitra kombinacija Kopra. Serec se je izkazal z izrednim posredovanjem. Kot za domače.
49'
Rumeni karton za Kuzmo zaradi prekrška nad Meštričem.
50'
Serec je po posredovanju pred golom v gneči izbil žogo in hkrati zrušil Raduho, ki je obležal na tleh. Nato pa je po mennju glavnega sodnika po po ponovnem strelu domačih Lukač igral z roko in mu pokazal rdeči karton. Še ena enajstmetrovka za Koper.