Vito
Mörec
87'

Potek srečanja

Na stadionu Matije Gubca bo kmalu vse nared za tekmo 10. kroga med domačim Krškim in Beltinci.
Danes je prvič v kadru novinec Denis Cekovski. Izven kadra so tokrat ostali Serec, Šumak, Lukač, Ropoša, Žekš in Asentić.
1'
Začetek tekme. S sredine so krenili domačini.
5'
Enakovreden začetek obeh ekip zaenkrat.
9'
Prvi strel Žutih na tekmi. Z razdalje je poskusil Sočič, a streljal mimo gola.
10'
Nevaren prodor Soklerja pred Zvera, pravočasno je rešil Hočevar in izbil žogo v kot.
10'
Po kotu brez večjih nevarnosti, daleč čez gol je streljal Žabec.
12'
Kot za Beltince sedaj. Streljal je Knežević, v kot je izbil Zalokar.
13'
Po kotu je nevarno streljal Branilović, Zalokar je rešil z zadnjimi močmi, žoga je zadela tudi vratnico.
14'
Kot za Krško po izbijanju Apatiča. Brez nevarnosti.
15'
Obetavna akcija Krčanov, pravočasno je posredoval Zver.
18'
Sokler se je znašel v obetavni akciji domačih, odlično pa je posredoval Hočevar.
20'
GOL!
1:0
Podaja v globino domačih, nato pa je Čirjak z lobom matiral Zvera. Gol Krškega praktično po prvi napaki gostujoče obrambe.
27'
Dolga podaja na Mauka, Zalokar je zapustil vrata in izbil žogo v avt.
28'
Prekršek nad Kristlom in prosti strel za Beltince iz 25 metrov. Streljal bo Knežević. Zadel je živi zid, kot za Žute.
30'
Še en kot za Beltince. Po podaji Kristla je mimo gola streljal Maučec.
31'
Za trenutek je na tleh obležal Knežević, ki je imel težave s stopalom, a lahko nadaljuje,
33'
Prekršek Žabca nad Kristlom in prosti strel za Beltince z roba kazenskega prostora. Pri žogi je prav Kristl.
34'
Strel, ki je oplazil tudi živi zid Krškega je končal malo nad prečko.
35'
Po strelu Kneževića odbita žoga v kot.
36'
V zadnjih minutah so Beltinčani podjetnejši na zelenici, priigrali so si tudi kar nekaj priložnosti.
36'
Hiter protinapad Krčanov. V priložnosti se je znašel Sokler, Zver je odbil.
42'
Hiter prodor Kneževića, ki se je odločil za strel izven kazenskega prostora, žoga je zletela mimo desne vratnice.
Polčas v Krškem.
Všečna predstava Žutih v prvem delu tekme vseeno ni obrodila sadov. Beltinčani so si priigrali več priložnosti za zadetek, Branilović je nasteljal tudi vratnico, a ob polčasu vodijo domačini. Za 1:0 je v 20. minuti zadel Čirjak.
46'
Pričel se je drugi polčas. S sredine je krenil Mauko.
48'
Rumeni karton za Maučeca, ki je s prekrškom oviral Kendeša.
54'
Ob robu igrišča je za vstop v igro pripravljen Cekovski, ki bo tako danes vknjižil svoj debi.
55'
Menjava
Luka Sočič
56'
Hiter napad Apatiča po levi strani, ki je prišel v kazenski prosotr, njegova podaja pa ni prišla do Kneževića.
58'
Igra je zaradi hujše poškodbe Mlinarja za nekaj časa prekinjena. Namesto njega je v igro vstopil Jurečič.
62'
Prosti strel za domače z velike razdalje. Obramba Žutih je izbila žogo.
64'
Odlično preigravanje in strel z razdalje Čirjaka. Zvera je rešila prečka.
64'
Menjava
Luka Pihler
66'
Nevaren protinapad Krčanov. pred Žabcem je žogo v kot izbil Branilović.
68'
V zadnjih minutah domači s terensko premočjo, pripravili so si tudi že nekaj priložnosti.
72'
Knežević je preigral domačega branilca in močno streljal, Zalokar je žogo izbil.
72'
Rumeni karton za Kneževića zaradi prekrška nad Žabcem.
75'
Prekršek nad Maukom in enajstmetrovka za Beltince. Pri žogi je Kristl.
76'
Žuti so zapravili strel z bele točke. Zalokar je šel v pravo smer in žogo ujel.
78'
Po podaji Cekovskega se je Kristl znašel pred vrati domačih, a slabo streljal.
79'
Najprej je Raduha podaril žogo Krčanom, nato pa je Branilović odlično rešil v zadnjem trenutku.
83'
Čirjak se je po protinapadu znašel v izjemni priložnosti za gol, a je zadel vratnico.
85'
Kot za Krško.
87'
Menjava
Luka Pihler
Vito Mörec
90'
Rumeni karton za Cekovskega zaradi prekrška.
90+2'
Kot za Beltince. V najlepši priložnosti za zadetek danes se je znašel Raduha, ki je z bližine zastreljal gol.
90+4'
Kot za Beltince.
90+4'
GOL!
1:1
Po podaji Kristla iz kota je z glavo zadel Hočevar in Žutim v izdihljaju tekme priigral več kot zasluženo točko.