Napad Žutih se je končal s prekrškom na robu kazenskega prostora.
Po predložku Zormana spet strel Möreca, a mimo gola.
Kot za Maribor. Strel mimo.
14'
Znova udarec s kota za Žute.
16'
Maribor prevzema pobudo na igrišču in poskuša z dolgimi napadu preigrati gostujočo obrambo.
25'
Domači so vedno bolj podjetni, toda Beltinčani nudijo dober odpor.
28'
Hiter napad Maribora, ki je stresel tudi vratnico.
32'
S prostim strelom je poskušal Derviševič, Zver je žogo ujel.
34'
Spet odlična obramba Zvera po strelu Požega.
41'
Nevaren napad domačih, Žuti izbijajo v kot.
46'
Tekma se nadaljuje.
46'
Med polčasom so iz igre odšli: Zver, Hartman, Mršič in Mörec.
Namesto njih so vstopili: Serec, Sočič, Balažic in Mauko.
49'
Po kotu za domače nekaj nevarnosti, a so se Žuti uspeli obraniti.
52'
Velika priložnost za Maribor, Serec je bil že premagan, nato pa strel Bajdeta ni končal v mreži.
56'
Strel Mauka po protinapadu z razdalje, a nad gol domačih.
61'
Dobro kombiniranje Kristla in Mauka v napadu, zmanjkala pa je zadnja podaja.
61'
Še dve menjavi.Iz igre Kristl in Zorman, namesto njiju pa vstopata Asentič in Apatič.
62'
Hiter protinapad Asentića, ki se je znašel sam pred Cotmanom, a je zastreljal gol.
65'
Odlična obramba Sereca, ki je strel z bližine najprej odbil v kot, nato pa je tudi po kotu posredoval zanesljivo.
71'
Neverjetna priložnost za Maribor, ki je oblegal vrata Sereca. Na koncu z nekaj sreče brez zadetka.