Postava Brda: Bužan (V), Gajić, Marinič, Rojc, Jazbar (K), Trivunović, Matič, Frelih, Bužinel Rok, Vodeb, Bric.
Klop: Petrovčič (V), Sever, Bužinel Jaka, Medveščak, Muzaferović, Bužinel Jure, Battanio.
Trener: Badžim Vlado.
5'
Prva priložnost je pripadla žutim. Mauko je podal do Raduhe, ki je iz dvanajstih metrov streljal čez gol.
8'
Predložek Zormana iz leve strani v sredino do Mauka ki je ustrelil iz bližine, domači rešujejo z blokom.
20'
Odlična podaja Mörca iz desne strani do Mariča, ki pa je slabo streljal iz šestih metrov in zgrešil gol.
22'
Še ena priložnost za Mariča, ki je po podaji Mauka z glavo poizkušal zadeti, a iz štirih metrov zgrešil vrata.
25'
Odličen predložek Zormana iz leve strani v kazenski prostor do Raduhe, ki je iz odličnega položaja prišel do strela z glavo, a iz bližine zgrešil prazna vrata.
29'
Povratna podaja Mariča do Maučeca, ki je iz lepega položaja iz enajstih metrov streljal čez gol.
34'
Prva priložnost zdaj tudi za domače. Iz sedmih metrov je iz voleja streljal Gajić, a je Zver odlično ubranil.
37'
Kristl je podal iz leve strani proti Raduhi na drugo vratnico, a je bil ta iz petih metrov za las prekratek.
39'
GOL!
0:1
Po številnih priložnostih zdaj tudi gol in zasluženo vodstvo žutih. Na skrajni levi strani, 25 metrov od gola je imel žogo v posesti Zorman in s presenetljivim strelom neverjetno zadel v daljši vratarjev kot, točno v zgornji desni kot.
40'
Za domače je iz osmih metrov poskusil Bric, a zgrešil.
42'
Rumeni karton za Freliha za prekršek nad Maukom.
45'
Najprej je nevarno streljal Kristl iz dvanajstih metrov, a je vratar uspel odbiti, nato pa strel Raduhe mimo vrat gostov.
45+2'
Rumeni karton za Kuzmo za prekršek na robu 16 metrskega prostora, strel domačih je Zver lepo ubranil.
Odličen prvi polčas za žute, ogromno priložnosti, pri katerih je manjkalo natančnosti in tudi vodstvo po golu Zormana, ki je tako postal prvi nogometaš Beltinec z zadetkom v letošnji drugi ligi.
54'
GOL!
0:2
Luka Marič
In povišanje vodstva. Kristl je lepo prodrl in poslal predložek do Mariča, ki je natančno streljal in zadel iz bližine za svoj prvi gol za žute v drugi ligi.
55'
Takoj so zapretili domači preko Vodeba, a je njegov strel iz 16 metrov ubranil Zver.
57'
Zdaj poizkus Mauka iz desetih metrov, a lepa obramba domačega vratarja.
66'
Menjava
Ivo Balažic
Luka Sočič
71'
Menjava
Luka Marič
Samo Žalik
73'
Kot za žute iz leve strani, a brez pravega zaključka.
74'
Rumeni karton je prejel Tim Matič za prekršek na robu kazenskega prostora. Iz prostega strela je Kristl zadel živi zid.
80'
Iz osmih metrov od naših vrat je zdaj poskusil Vodeb, a streljal mimo vrat
81'
Iz desne strani je Mörec poslal predložek v kazenski prostor, kjer pa je Žalik iz petih metrov slabo zadel žogo in ostaja 0:2.
84'
Nevaren strel Mauka, a so domači odbili v kot. Predložek do Raduhe ki je streljal, a zopet odbita žoga v še en kot.
85'
Iz kota je spet podal Kristl, tokrat do Maučeca, ki pa je iz petih metrov zgrešil gol.
85'
Menjava
Mitja Mauko
Luka Pihler
85'
Menjava
89'
Lep predložek Pihlerja v kazenski prostor, kjer pa se je Sočič slabo odzval in iz neposredne bližine streljal čez gol.
90+3'
Podaja Pihlerja do Sočiča, ki je iz šestih metrov streljal, vratar domačih je žogo odbil do Kristla, ki pa je iz osmih metrov zgrešil.
Končano je prvo letošnje gostovanje. Odlična tekma naših in zaslužena zmaga za prve tri točke v letošnji sezoni. Zadela sta Zorman v prvem in Marič v drugem polčasu, oba sta s tem dosegla svoja prvenca v drugi ligi. Čestitke nogometašem in trenerju, bravo žuti.