Žalik
82'

Potek srečanja

2'
Prvi strel za Primorje, z blokom je žogo v kot poslal Zeljković, katerega pa so gostje že zapravili.
6'
Po desni strani je zdaj pobegnil Balažic, podajo v kazensii prostor so gostje izbili v kot.
7'
Malo je zdaj manjkalo pa bi žuti povedli. Iz desne je podal Kristl, Zeljković pa je s strelom z glavo za las zgrešil vrata.
7'
Odlična priložnost za Verunico, vendar so gostje v zadnjem trenutku pred strelom izbili v kot.
8'
Iz kota je podal Kristl, pred Verunico so znova izbili gostujoči branilci.
12'
Do strela je pri gostih zdaj prišel Kodermac J., a je žoga zletela prek vrat Zvera.
16'
Iz razdalje je za Primorje streljal Zavnik, a grdo zgrešil gol.
16'
Iz leve je po tleh podal Verbič v kazenski prostor, a so gostje komajda izbili pred Verunico.
17'
GOL!
0:1
Enajstmetrovka za Primorje. Gostujoči napadalec se je spotaknil ob Andrejča in padel, sodnik pa je pokazal na belo točko. Gol iz 11 metrov je dal Džuzdanović.
20'
V kazenskem prostoru je po vlečenju za dres padel Mauko, a tokrat je sodniška piščalka ostala nema.
21'
Podaja Sočiča v kazenski prostor do Mauka, kateremu so gostje izbili v kot. Direktno iz kota je streljal Mršič, z težavo je vratar izbil v nov kot.
22'
Gneča pred kazenskim prostorom gostov. Mörec je priboril še en kot.
23'
Hitro je znova pobegnil Mörec po desni strani, podajo v sredino so gostje izbili v kot. Iz kota je podajo v zadnjem trenutku pred Verbičem izbil vratar Štrukelj.
26'
Lepo sta zdaj podaje izmenjala Mörec in Kristl. Slednji je iz roba kazenskega prostora streljal, a žal prek gola.
33'
Odlična diagonala Mršiča do Balažica, ki je podal do Verunice, a so gostje izbili v kot.
38'
Podaja Kristla iz prostega strela, iz petih metrov pa je Verbič s strelom zadel Zeljkovića.
43'
Po levi strani so žuti lepo prodrli, Verbičevo podajo gostje izbijajo v kot.
44'
Odlična podaja Kristla iz prostega strela iz leve strani, Zeljković je s strelom z glavo za las zgrešil levo vratnico.
45'
Mörec je streljal iz 20 metrov, a zgrešil gol.
Po prvem polčasu vodijo gostje po edini pravi priložnosti, ko je sodnik zelo hitro pokazal na belo točko. Žuti so na drugi strani napadali in pritiskali na gol praktično celoten polčas, a za zadetek je zmanjkalo natančnosti in tudi nekaj sreče.
48'
Enajstmetrovka za žute. Padel je Mauko po prekršu Dedića.
48'
GOL!
1:1
Vito Mörec
Odgovornost za strel iz 11 metrov je prevzel Mörec in neubranljivo zadel v zgornji desni vratarjev kot za izenačenje na 1:1.
50'
Mörec je poslal predložek v kazenski prostor iz desne strani, a je bil za las prekratek Verunica.
52'
Priložnost za Primorje. Z roba 16 metrskega prostora je streljal Zavnik, a je brez težav ubranil Zver.
54'
Hitro so prodrli gostje po desni strani, a je Andrejč izbil v kot, ki so ga gostje že zapravili.
55'
Lepo je zdaj preigraval Mörec mimo dveh in prišel do strela, a za las zgrešil.
56'
GOL!
2:1
Preobrat v Beltincih, vodijo žuti. Odlična dolga podaja Verbiča za obrambo gostov, kjer je Verunica pobegnil in s strelom mimo vratarja zabil za svoj prvenec v žutem dresu.
59'
Rumeni karton za Kristla za prekršek od zadaj.
61'
Priložnost za goste iz kota, z glavo je mimo streljal Kodermac J.
62'
GOL!
3:1
Mitja Mauko
Odlična podaja Verbiča iz leve strani v kazenski prostor, kjer je Mauko z glavo streljal v levi spodnji kot in premagala gostujočega vratarja.
67'
Menjava
Ivo Balažic
68'
Džuzdanović je pobegnil po desni strani v kazenski prostor, kjer je Mršič izbil v kot.
70'
V kazenskem prostoru je po podaji Möreca prodrl Verunica in izboril kot.
71'
GOL!
4:1
Mitja Mauko
In še tretja asistenca za Verbiča na neverjetnem debiju v Beltincih. Odlično je znova podal v kazenski prostor za obrambo Primorja do Mauka, ki si je lepo sprejel žogo in zadel v zgornji kot vrat Štruklja.
74'
Menjava
Mitja Mauko
74'
Menjava
Luka Sočič
Luka Pihler
79'
Rumeni karton za Andrejča, ki je zaustavil nevarno akcijo Primorja.
82'
Menjava
Samo Žalik
82'
Menjava
Vito Mörec
83'
Nevarno znova v gostujočem kazenskem prostoru. Raduha je podal po tleh proti golu, kjer je bil za las prekratek Pihler.
84'
Podaja Kristla iz leve v kazenski prostor, gostje izbijajo v kot.
85'
Podaja gostov v kazenski prostor žutih, kjer je Šipoš izbil v kot.
87'
Rumeni karton za Verbiča za prekršek na robu kazenskega prostora.
88'
Iz prostega strela je zgrešil Džuzdanović.
90'
GOL!
5:1
Luka Pihler
In petarda v Beltincih. Odlična dolga podaja Maučeca preko pol igrišča, kjer je za obrambo pobegnil Pihler in zadel mimo Štruklja v levi kot.
Konec tekme v športnem parku. Odlična tekma žutih, ki so res pokazali pravi obraz in premagali Primorje, ki danes v Beltincih ni imelo možnosti za zmago. Po sicer nekoliko slabšem prvem polčasu so Žuti pokazali kdo je doma v športnem parku in razbili Primorje z 5:1. Strelci: 2x Mauko, Verunica, Mörec in Pihler. Čestitke igralcem, trenerju in strokovnemu štabu.