Postava za današnjo generalko za zaprtimi vrati proti Al-Ittihad Kalbi: Zver (kap.), Dvoršak, Kaučič, Težački, Zorman, Kosić, Sočič, Pihler, Štrakl, Čakš, Kralj.

Na klopi za rezervne igralce so: Moćić, Vodeb, Rantaša, Kokol, Slokan, Leban, Trbežnik, Bujan, Popijal, Emruli.
1'
Začetek tekme.
6'
Čakš je sprejel dolgo žogo in stekel proti gostujočemu vratarju, slednji pa mu je strel ubranil.
7'
GOL!
1:0
Žuti vodijo po lepo izpeljalni akciji. Kosić je na robu kazenskega prostora našel Pihlerja, slednji pa je žogo podaljšal do Kralja, ki je rutinirano ugnal vratarja gostov.
15'
Še enkrat je po podaji Pihlerja do strela prišel Čakš, a je nastreljal vratarja.
16'
Po kotu Pihlerja je nekoliko čez vrata z glavo streljal Štrakl.
18'
GOL!
1:1
Gostje so izigrali obrambo žutih in izenačili.
21'
Vodeb je zamenjal Zormana.
30'
GOL!
2:1
Po podaji Pihlerja je sam proti vratarju stekel Kralj, ki pa se je namesto za strel tokrat odločil za podajo Čakšu, ki je žogo z bližine potisnil v mrežo.
34'
GOL!
3:1
Globinsko žogo Kosića je ujel Pihler, ki je pred vrati zaposlil Čakša, slednji pa je z bližine še drugič žogo potisnil v mrežo.
36'
Gostje so sprožili z velike razdalje, Zver je žogo odbil pred sebe, akcija Ittihada pa se je končala s strelom mimo gola.
Prepričljivo vodstvo žutih po prvem delu igre. Mrežo Ittihad Kalbe je v 7. minuti načel Kralj, dva zadetka pa je v nadaljevanju dodal še Čakš (30. in 34. minuta).
46'
Emruli, Bujan in Rantaša so zamenjali Čakša, Kaučiča in Štrakla.
60'
Moćić in Kokol vstopata namesto Zvera in Kosića.
65'
GOL!
3:2
Gostje so po kotu prišli do znižanja.
73'
Nevaren poskus Ittihada iz prostega strela je zletel malo čez Moćićeva vrata.
77'
Leban je zamenjal Sočiča.
81'
Moćić se je izkazal z obrambo in preprečil izenačenje potem, ko so se gostje znašli sami pred vrati žutih.