91'

Potek srečanja

Tolmin: Drašček, Šturm, Georges-Francis, Kutin, Prodanović, Skrbin, Kutović, Rutar, Kumer, Vidmar, Močnik.

Klop: Konec, Fallata, Frelih, Perše D., Perše M., Gerbec, Manxhuka, Kerrebin, Sadiković.
Pred začetkom tekme je na sporedu še minuta molka v spomin na našega dolgoletnega vodjo varnosti Avguština Zvera.
1'
Tekma se je začela!
2'
GOL!
1:0
Zgodnje vodstvo žutih! Pihler je odlično preigraval na desni strani kazenskega prostora in podal do Zormana, ki je premagal vratarja Draščka.
4'
Pihler je še enkrat odlično podal v prostor, tokrat Čakšu, slednji pa ni uspel žoge pospraviti mimo vratarja.
10'
Kutin je pri gostih sprožil z razdalje, Zver je dokaj močan strel uspel ubraniti.
12'
Na drugi strani je iz velike razdalje poskusil tudi Čakš, žoga je končala ob desni vratnici Draščka.
24'
Z roba kazenskega prostora je poskusil Sočič, a je bil njegov strel blokiran v kot.
27'
Sam je proti vratom Tolmina stekel Pihler, skušal z lob udarcem premagati Draščka, a je žoga zletela mimo vratnice.
35'
Zver je z dolgo podajo našel Čakša, ki se je namesto za strel odločil za preigravanje vratarja, a ni bil uspešen.
37'
Po kotu strel z glavo Kaučiča, žoga je končala malo nad prečko.
40'
Zaradi vlečenja za dres je porumenel Vodeb.
44'
GOL!
2:0
Robert Čakš
Povišanje vodstva v beltinski šumi! Drašček je odbil strel Kralja, toda le do Čakša, ki je žogo pospravil v mrežo.
Prevlada na igrišču, številne priložnosti in dva zadetka v mreži Tolmina. Za zanesljivo prednost po prvem polčasu sta poskrbela Zorman in Čakš.
46'
Drugi polčas se je začel.
49'
GOL!
3:0
Robert Čakš
Čakš je prodrl po levi strani, se odločil za strel z velike razdalje in še drugič danes premagal gostujočega vratarja.
55'
Dvojna priložnost za žute! Najprej je Zorman prodiral proti vratom gostov in podal žogo v gnečo, kjer bi si Tolmin skoraj sam zabil zadetek, nekaj trenutkov pozneje pa je sprožil še Čakš, Primorci so žogo odbili v kot.
60'
GOL!
3:1
Gostje so znižali izid. Po predložku z leve strani je z glavo zadel Kerrebijn.
63'
Menjava
Filip Kosić
Bruno Bujan
63'
Menjava
Robert Čakš
Vito Štrakl
64'
Velika priložnost za žute! Pihler in Kralj sta stekla sama proti vratarju, slednji pa je ubranil Pihlerjev strel po tleh.
70'
Po natančni podaji Štrakla je neoviran do strela z bližine prišel Rantaša, Drašček pa se je izkazal z obrambo.